Jagoda Markiewicz Spotkanie Kobiet - Kościół Zielonoświątkowy Jezus Jest Panem w Lubaniu

Jezus jest Panem
Przejdź do treści

Jagoda Markiewicz Spotkanie Kobiet

SPOTKANIE KOBIET<br />Miłość która zmienia wszystko<br />
Spotkanie Kobiet Miłość Któta Zmienia Wszystko
Spotkanie Kobiet Miłość Któta Zmienia Wszystko
SPOTKANIE KOBIET 💕  👭
MIŁOŚĆ KTÓRA ZMIENIA WSZYSTKO❤

Ta właśnie miłość pomoże Ci w rozwijaniu osobistego potencjału i życiu w harmonii z Bogiem, sobą i innymi.
Poznaj kobiety które żyją z pasją!

Kontakt i rejestracja:
Małgorzata Kurzawska
tel.601633054

Główny Mówca:
Jagoda Markiewicz- ukończyła fizykę na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale jej życiową pasją jest pomaganie kobietom w przemianie osobistej, duchowej, zawodowej i społecznej.
Ponad 30 lat jest zaangażowana w ruchu Chrzesijańskim Mt28. W ramach Forum Kobiet organizuje i prowadzi konferencje, seminaria, warsztaty i grupy biblijne, pomagając  w rozwijaniu osobistego potencjału i życiu w harmonii z Bogiem, sobą i innymi. Prowadzi cotygodniową audycję "Akademia Pięknego Życia". Jest mężatką, mamą dwóch dorosłych synów.
Serdecznie Cię zapraszamy  💕🎁😍

Zapraszamy na film Maria Mgdalena

Jagoda Markiewicz
 1. Miłość która zmienia wszystko
00:00
00:00
00:00

Jagoda Markiewicz
Nadal nie znalazłem tego, czego szukałem – piosenka znanego zespołu  U2 trafnie opisuje pierwsze 22 lata mojego życia. Czego szukałam?  Myślę, że tego, czego pragnie każdy: miłości, akceptacji, poczucia  bezpieczeństwa, celu i sensu życia. Chociaż miałam kochających rodziców,  nie czułam się kochana. Dziś mogę powiedzieć, że mówiliśmy innymi  „językami miłości”. Dobrze się uczyłam, bez egzaminów dostałam się na  uniwersytet.                    Ale czy to wystarczy do szczęścia?  Miałam wielu znajomych, ale nigdy nie byłam pewna, czy ktoś jest mi  stuprocentowo oddany. Zdążyłam się rozczarować kilkoma przyjaźniami.
Bóg…? Słyszałam o Nim od dziecka, ale wydawał mi się odległy, surowy i  raczej karzący niż kochający. Chyba że zrobiłabym wystarczająco dużo,  aby zasłużyć na Jego miłość. Ale ile to jest wystarczająco? Choć byłam  bardzo religijna, to niezależnie od tego, jak bardzo się starałam,  zawsze zrobiłam coś nie tak, odezwałam się w niewłaściwy sposób czy  pomyślałam coś, do czego wstydziłabym się przyznać. W desperacji  prosiłam Boga, aby coś zmienił               w moim życiu. I zmienił.
Rok 1981 był dla mnie przełomowy i to wcale nie z powodu stanu  wojennego, ale wyjątkowej decyzji, którą wtedy podjęłam.  Dzięki pomocy  znajomych zrozumiałam, że  to, czego szukam, jest w zasięgu mojej ręki.  Jest ktoś, kto wie o mnie wszystko, nawet to, o czym chciałabym  zapomnieć i wymazać z mojego życia. Ktoś, kto kocha mnie absolutnie  bezwarunkowo i nie każe robić niczego, by zasłużyć na tę miłość. To On  Bóg pierwszy mnie umiłował (1 List św. Jana) i udowodnił to, posyłając  swojego Syna Jezusa, aby umarł za mnie na krzyżu. Teraz to do mnie  należy decyzja, co począć z ofiarowaną mi przez Boga miłością, czy  przyjąć Jego dar czy odrzucić.
Zdecydowałam, aby zaufać Jego miłości i powierzyłam swoje życie  Jezusowi,  prosząc, aby to On zaczął kierować moimi krokami i zmieniać  mnie tak, jak On zechce. Stał się moim Zbawicielem i Panem.
Czego pragnę dzisiaj? Ponad 20 lat jestem szczęśliwą mężatką, mam dwóch  prawie dorosłych synów, doświadczam życia ze wszystkimi jego radościami i  smutkami, ale wiem, że Bóg towarzyszy mi wiernie każdego dnia, a Jego  miłość jest wciąż taka sama. Kiedy upadam, On pomaga mi się podnieść i  iść dalej.
Moje życie jest bezpieczne w Jego rękach – On panuje nad wszystkimi  okolicznościami. Świadomość Jego opieki pozwoliła mi zachować spokój,  kiedy czekałam na własną operację  i przeżyć operację mojego pierwszego  dziecka (syn miał wtedy 4 tygodnie). Mam pewność, że mogę ufać Bożym   obietnicom zapisanym na kartach Pisma Świętego. Kiedy opieram się na  nich  w codziennym życiu, przekonuję się o ich prawdziwości. Moja  wartość wynika                     z tego, że jestem córką Króla,  stworzoną na Jego obraz. Wartość ta nie zależy od moich osiągnięć,  uznania w oczach innych czy zasobności mojego portfela. Uczę się cieszyć  każdym dniem i żyć w harmonii z Bogiem, sobą i innymi. To czego  szukałam, znalazłam                            w Chrystusie, dlatego  chcę pomagać innym doświadczyć Jego miłości, tak jak kiedyś ktoś pomógł  mi.
Jagoda Markiewicz
jagoda.fk@gmail.com
www.forumkobiet.pl

https://www.forumkobiet.pl/index.php?id=historie&n=jagoda
Wróć do spisu treści