Joanna Kmiecik - Kościół Zielonoświątkowy Jezus Jest Panem w Lubaniu

Jezus jest Panem
Przejdź do treści

Joanna Kmiecik

Joanna Kmiecik    


   Wraz z mężem Tomaszem są pastorami Kościoła Zielonoświątkowego w Częstochowie i w Sosnowcu. Obecnie pełni funkcję dyrektora Krajowej Służby Kobiet KZ, której celem jest promowanie wartości chrześcijańskich w życiu i rodzinie oraz niesienie wsparcia kobietom w pokonywaniu trudności codziennego życia. Joanna Kmiecik poprzez swoje wykłady wnosi dużo odświeżenia i objawienia. Jej nauczanie pozwala słuchaczom uczynić trudne kwestie zrozumiałymi i łatwymi do zastosowania. Jej szczególny dar to odkrywanie talentów w ludziach i pomoc im w odnajdywaniu swojego przeznaczenia. Joanna jest kreatywnym liderem uwielbienia i kierownikiem artystycznym Częstochowskich Dni Chwały, łącząc muzykę ze sztuką teatralną oraz multimediami, czyni te koncerty przemawiającymi widowiskami muzycznymi.
Asia jest mamą trójki dorosłych dzieci: 24-letniego Szymona 24 lat, 18-letniej Ani i 17-letniej Sary.Czuję satysfakcję… gdy to, co robię, przynosi pozytywne zmiany. Nie ma dla mnie znaczenia, czy to dotyka jednej osoby, czy ma wpływ na wielki tłum. Bez znaczenia jest również to, w jaki sposób to robię – czy to przez ciepłe słowo, drobny gest, kazanie, czy przez zwykły uśmiech. Jeżeli ktokolwiek, mały czy wielki doświadczył czegoś pozytywnego poprzez moje życie, to właśnie daje mi satysfakcję.
Lubię... chodzić z mężem po lesie, jeść ptasie mleczko, poznawać ciekawych ludzi, zwiedzać miejsca z piękną architekturą, otaczać się mądrymi ludźmi i ładnymi przedmiotami.
Oprócz Biblii czytam... książki, które dzielę na dwie kategorię. Pierwsze to te
z drzewa poznania, jest to ulubiona dawka wiedzy dla mojego mózgu. Są to zazwyczaj książki psychologiczne, ciekawe historie i biografie ludzi sukcesu. Druga kategoria to książki z drzewa życia, do tych mam szczególny sentyment,
to właśnie one ożywiają mojego ducha, budują wiarę i zbliżaj mnie do Boga.
Mój ulubiony film to... „Braveheart” Ostatnio jestem pod wielkim wrażeniem filmu pt: „Zaklęte serce”, jeszcze bardziej utwierdził mnie w tym, by kochać i akceptować ludzi takim, jakim są.
Za porażkę uważam... życie, które nie poznało swojego przeznaczenia i nie odkryło swojego potencjału.
Na bezludną wyspę zabrałbym... swojego męża, pióro, ołówek i trochę papieru oraz wygodne buty i luźne ubrania.
Najważniejsze na świecie jest dla mnie... Bóg, rodzina i ludzie, do których zostałam posłana.
Nie znoszę, kiedy... powtarzam te same błędy, zawalam z terminami i przybieram na wadze.
Ludzie są... największym cudem we wszechświecie, ich własne decyzje czynią ich szczęśliwymi bądź pokonanymi bez względu na to, czego doświadczyli w przeszłości.
Moją pasją jest... inicjowanie nowych rzeczy i upraszczanie wszystkiego, co się da.
Ciekawi mnie... temat „namaszczenie” i „cudów” oraz wszystko to, co przede mną.
Nie chciałabym... patrzeć na cierpiących ludzi i być bezsilna wobec ich ciężarów i problemów.
Czekam na... potężne wylanie Ducha Świętego, które przemieni nasz kraj.


http://www.magazyncel.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=152&Itemid=283Boże kobiety    
Cel14_mini22Autor: Joanna Kmiecik  |  Dział: HOT SPOT

Zazwyczaj, gdy Bóg inspiruje nas do jakiegoś działania, nie objawia nam do końca wszystkiego. Widzimy tylko mały fragment Jego wizji, który jest początkiem czegoś, o czym nawet nie marzyliśmy.Wypróbowani w ogniu    
Cel17_027Autor: Joanna Kmiecik  |  Dział: ŻYCIE Z BOGIEM

W świecie ludzie mówią: „Co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Ludzie szukający Boga twierdzą, że „cierpienie  ma moc zbliżyć nas do Boga lub też od Niego oddalić”.

Miejsce spełnienia   
Cel15_mini08Autor: Joanna Kmiecik  |  Dział: KOŚCIÓŁ

Desperacko poszukujemy miejsca, w którym spełnią się nasze marzenia, z nadzieją, że właśnie tam pozbędziemy się poczucia żalu, smutku i niezadowolenia. Każdy określa to miejsce w zależności od swojego położenia – inaczej będzie je widzieć biedna sierota w afrykańskim miasteczku, inaczej prezes wielkiej korporacji, a jeszcze inaczej student kończący studia, wyruszający w nieznane. Czym dla ciebie jest miejsce spełnienia? Materialne pragnienie, wymarzony obszar wpływu, a może spokojne życie w domku z kominkiem?

Oprzeć się pokusie    
Cel_18_13Autor: Joanna Kmiecik  |  Dział: ŻYCIE Z BOGIEM

Gdy wyobrażamy sobie kuszenie Jezusa, widzimy szatana, który w czarnej pelerynie lub w postaci węża syczącym głosem próbuje zwieść Syna Bożego. Niestety Biblia nie przedstawia tego w ten sposób – diabeł prawdopodobnie przyszedł do Jezusa w postaci myśli. Innym razem przyszedł, używając słów apostoła Piotra, który zapewniał, że Jezusa nie dotknie żadne cierpienie. Ale On zawsze doskonale rozpoznawał szatańskie sztuczki
i rozprawiał się z diabłem konkretnie i bez dyskusji.

    
Zajmij swoje miejsce    
Cel_20_TOC_16Autor: Joanna Kmiecik  |  Dział: ŻYCIE Z BOGIEM

Wiele kobiet przez większość życia źle się czuje sama ze sobą i żyje w samopotępieniu. Ten fakt zasmuca naszego Ojca, ponieważ jesteśmy zaprojektowane zgodnie z Jego doskonałą wolą.

Bumerang
  
Cel_22_TOC_14Autor: Tomasz Kmiecik  |  Dział: POLECAMY

Bumerang to dość ciekawy przedmiot, przypominający kształtem banana. Pierwotnie używano go do polowań i walki, a obecnie stosuje się go głównie do zabawy, sportu i rekreacji. Zazwyczaj niesłusznie kojarzy się go z Australią i Aborygenami, gdy w rzeczywistości jest to polski wynalazek...

Oto ja czynię rzecz nową    
Cel_23_02Autor: Tomasz Kmiecik  |  Dział: TEMAT NUMERU

Z jednej strony lubimy nowości, a z drugiej boimy się rzeczy, których nie znamy. Tak dzieje się również w Kościele. Oto siedem zmian, jakie Bóg wprowadza, by uczynić nowe. Czy jesteś na to gotowy?...Wróć do spisu treści