Spotkanie kobiet 10 09 2011 - Kościół Zielonoświątkowy Jezus Jest Panem w Lubaniu

Jezus jest Panem
Przejdź do treści

Spotkanie kobiet 10 09 2011

Gość:
- Monika Jarek

Temat :
- Jak budować osobistą intymną relacja z Panem
- Budowanie tożsamości w Panu

 nagranie usługi - mp3


 Z zawodu jestem artystą plastykiem i nauczycielem ,prowadzę między innymi zajęcia plastyczne z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, jak również prowadzę warsztaty dla nauczycieli oraz studentów UW. Pracę zawodową staram się traktować jak Służbę dla Pana. W zyciu osobistym jestem osobą niezamężną.
Z powodu odrzucenia ,kompleksów ,depresji zmagałam się w wielu dziedzinach swojego życia. Bóg uwolnił moje złamane serce ,odmienił sposób myślenia .Mam osobiste świadectwo w Panu ,że wiara góry przenosi -góry lęku .strachu ,samotności. Wyposażenie wiary przynosi upragniony pokój, radość w Panu, spełnienie marzeń, wejście w miejsce przeznaczenia , spełnienia. W wielu miejscach jestem w Drodze.


  Zbawienie przyjęłam jako dziecko , w kościele rzymsko-katolickim ,w ruchu charyzmatycznym Odnowy w Duchu Swiętym ,oraz Oazowym. Poznanie Pana Jezusa jako osobistego Pana i Zbawiciela odmieniło moje życie, Duch Święty napełnił mnie pragnieniem poznania Słowa Bożego. To pozwoliło mi zobaczyć i poznać prawdziwy obraz Boga Jego miłości ,Dobroci,Mocy.
Od 1995 roku jestem członkiem Centrum Chrześcijańskiego Kanaan we Wrocławiu ,gdzie pastorami są Ewa i Bolesław Paliwoda. Bóg poprowadził mnie do tego miejsca ,krótko po opuszczeniu zgromadzenia zakonnego w kościele rzymsko -katolickim(byłam zakonnicą 10 lat)
W tamtym okresie założyłam wspólnotę charyzmatyczną Odnowy w Duchu Świętym. Tam Pan zaczął mnie używać w modlitwie o uzdrowienie ze zranień i uwolnienie z opresji demonicznej. Służbę tę kontynuuję w Centrum Chrześcijańskim Kanaan, pracuję w Służbie Słowa Wiary założonej przez pastorów Ewę i Bolesława Paliwodów .Służba ta jest dla mnie przywilejem, mogę przez te wszystkie lata uczyć się i wzrastać i korzystać z bogatego doświadczenia moich pastorów .Są dla mnie zachętą, wsparciem ,służą
korektą, rozpoznaję a nich Apostołów. Razem z nimi miałam okazję podróżować i usługiwać w niektórych częściach kraju a nawet za granicą.
Pan dał mi również namaszczenie do pomocy młodym kobietom w kościele ,gdzie mogę im przynieśc od Pana zachętę pomoc w budowaniu osobistej wiary, wzrastanie i odkrywanie wizji, przeznaczenia. Wiele razy widziałam jak wraca pokój i radość do ich życia ,chętnie dzielę się własnym świadectwem drogi z Panem.

Świadectwo siostry Modesty po spotkaniu - mp3Wróć do spisu treści